ВИГОТОВЛЕННЯ СКЛАДОВИХ ПРОВЕДЕННЯ

КАПІТАЛЬНИХ РЕМОНТІВ ТРАМВАЇВ 
ІЗ ЗАМІНОЮ КУЗОВА З ЧАСТКОВО НИЗЬКИМ РІВНЕМ ПІДЛОГИ

ПРОВЕДЕННЯ КАПІТАЛЬНО-ВІДНОВЛЮВАЛЬНИХ РЕМОНТІВ ТРАМВАЙНИХ ВАГОНІВ ТИПУ Т-3 ІЗ МОДЕРНІЗАЦІЄЮ В ЧАСТИНІ ЗАМІНИ КУЗОВА (З ЧАСТКОВО НИЗЬКИМ РІВНЕМ ПІДЛОГИ - ПОНАД 30% ) ТА СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ТЯГОЮ
Проведення капітально-відновлювальних ремонтів трамваїв типу Т-3 з модернізацією передбачає заміну кузова на кузов з частково низьким рівнем підлоги - понад 30%, заміну контактно-реостатної системи управління тягою на транзисторно-імпульсну, обладнання вагону системою кондиціонування салону та кабіни водія, електронною системою оповіщення, в тому числі для людей з вадами зору, відновлення справності і повного або близького до повного ресурсу візків, агрегатів, вузлів рухомого складу із заміною чи відновленням будь-якихїх частин, включаючи базові.
Переваги проведення капітально-відновлювальних ремонтів трамваїв типу Т-3:
^ зручність користування людьми з обмеженими фізичними можливостями за рахунок низького рівня підлоги в середній частині вагону;
^ зменшення витрат на технічну експлуатацію рухомого складу;
^ поновлення ресурсу трамвая до 20-25 років;
^ економія електроенергії не менше 40%;
^ комфортність поїздки за рахунок кондиціонування повітря.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТРАМВАЙНОГО ВАГОНУ ТИПУ Т-ЗUA-3
Основні розміри вагона:
-габаритна довжина вагона - не більше 15200 мм;
-габаритна ширина вагона по елементах кузова - не більше 2500 мм;
-габаритна висота вагона із складеним струмоприймачем - не більше 3700 мм.
Доля низького рівня підлоги -35 %.
Система управління тягою: транзисторна на IGВТ - модулях виробництва CEGELEC
Візки: штатні візки трамвайних вагонів типу Т-3 з дисковими гальмами.
Тип механічних гальм: дискові.
Тип двигунів: постійного струму.
Показники пасажиромісткості:
Кількість місць для сидіння - 30 .

Пасажировмісність вагона: при номінальному навантаженні - 150 осіб.
Місць для крісел-колясок - 1.
Трамвай оснащується рампою для заїзду крісел колісних

ТРИСЕКЦІЙНИЙ ЗЧЛЕНОВАНИЙ ТРАМВАЙНИЙ ВАГОН

З ЧАСТКОВО НИЗЬКИМ РІВНЕМ ПІДЛОГИ ТИПУ K3R-NNP
Експлуатаційний ресурс трамваю - не менше 25 років
Даний трамвай має в кожній секції частину низької підлоги, яка становить близько 40% від загальної площі вагона, що дозволяє забезпечити умови для обслуговування пасажирів з обмеженими фізичними можливостями, в тому числі і пасажирів у кріслах-колясках, крім того скорочується час висадки/посадки пасажирів, також трамвай обладнаний рампою для заїзду крісел-колясок.
Трамвай оснащується сучасною системою управління двигуном, яка дозволяє економити близько 40-45% споживаної електроенергії, а також забезпечити плавність ходу та гальмування.
Обладнання трамвая системами вентилювання та кондиціонування повітря в салоні і в кабіні водія, сучасним інформаційним забезпеченням, в тому числі і для осіб з вадами зору, використання сучасного протиковзаючого зносостійкого покриття підлоги салону і сучасних матеріалів облицювання салону дозволяють забезпечити комфортність поїздки пасажирів і роботи водія.

ТРИСЕКЦІЙНИЙ ЗЧЛЕНОВАНИЙ ТРАМВАЙНИЙ ВАГОН

З ЧАСТКОВО НИЗЬКИМ РІВНЕМ ПІДЛОГИ ТИПУ К3R-N
Експлуатаційний ресурс трамваю - не менше 25 років
Даний вагон має зону з низьким рівнем підлоги (15% від загальної площі підлоги салону) в середній частині вагону, що дозволяє забезпечити комфортний рівень поїздки для пасажирів, в тому числі для людей з обмеженими фізичними можливостями, також трамвай обладнаний рампою для заїзду крісел-колясок.
Плавність ходу та гальмування, економія електроенергії близько 40%, забезпечується транзисторно-імпульсною
системою керування на IGВТ - модулях з функцією рекуперації - повернення електричної енергії до контактної мережі при гальмуванні.
Підвищення рівня комфортності поїздки пасажирами досягається завдяки сучасним системам вентилювання та кондиціонування повітря салону і кабіни водія, електронній інформаційній системі, в тому числі для людей з вадами зору.

ТРИСЕКЦІЙНИЙ ТРАМВАЙНИЙ ВАГОН К3R-N-ОД ODISSEY MAX 

 

 

 

Вагони мають 3 секції, перша та остання секції повністю високопідлогові. В середній секції розташовано сходи у низькопідлогову вставку.

 

У трамваї 5 ширмових дверей, по 2 у першій та третій секціях і одна у середній. Конструкція вагону ідентична трамваям KT3UA, що працюють у Києві та Кривому Розі.

 

Вагони типу K3R-N Од є довшими на 60 см у порівнянні з п'ятисекційним трамваєм Електрон Т5B64. Разом з трамваєм KT4UA "Vinway" є одним з найдовших трамваїв України.