Обладнання тролейбусів автономним ходом дозволяє здійснювати об'їзд знеструмлених ділянок маршруту,

а також продовження маршрутів в місцевості де відсутня контактна мережа, що наближає тролейбус до характеристик електробуса. Крім того, основною перевагою тролейбусів з автономним ходом над електробусами є можливість здійснювати зарядження батарей під час руху під контактною мережею,

що дозволяє уникнути простоїв рухомого складу.
ТОВ «ПОЛІТЕХНОСЕРВІС» у 2019 році розроблено і освоєно виробництво батарейних блоків з елементів Li-ion батарей (хімія NMC) нового покоління високої щільності з питомою вагою менше 8 кг на 1 кВт/год.
Дана розробка передбачає можливість виробляти блоки батарей автономного ходу різної потужності з можливістю адаптувати їх розміри під можливості розміщення в тролейбусі або електробусі.
На тролейбус встановлюються батарейні блоки, з елементами життєвий цикл розряду-заряду яких понад 8 000, загальною потужністю 46-66 kW/h.
Батарейні блоки оснащуються сучасною автоматикою керування зарядом і розрядом батарей, аналізуючи токи споживання, напругу, температуру та інші показники стану батарей з можливістю виведення інформації на ПК або планшет.
Використання зарядного пристрою батареї автономного ходу дає можливість здійснювати заряджання блоків батарей в динаміці під час руху тролейбуса від контактної мережі (напруга від 600 V) та від мережі змінної напруги 380 V АС.
Довідково: Процес зняття та постановки штанг на контактну мережу автоматизовано і виконується з кабіни водія.